Simplex Plus

مشخصات محصولات

Simplex Plus

آیا شما تازه در زمینه تشخیص فلز هستید و به سادگی به یک ردیاب آسان برای استفاده نیاز دارید؟

شما توانایی تهیه یک آشکارساز پیشرفته را ندارید اما به سادگی می خواهید از عمق زیاد و ویژگی های اساسی یک دستگاه سطح بالا برخوردار باشید؟

به یک ردیاب ضد آب با قیمت مناسب نیاز دارید؟

اگر به یکی از موارد بالا بله گفتید ، SIMPLEX + تنها انتخابی است که همه آن را پوشش می دهد. ما مفتخریم که اولین فلزیاب سطح ورود خود را به نام SIMPLEX + ارائه می دهیم ، که تشخیص فلزات با کیفیت را برای همه کاربران در دسترس و مقرون به صرفه می کند.

  • SIMPLEX یک فلزیاب های دارای تعادل بالانس زمین است! این حالت های جستجوی از پیش تعیین شده ، از جمله حالت ساحلی ، در یک طراحی منوی منفرد بسیار آسان را دارد.

خواه در جستجوی سکه ، مصنوعات یا جواهرات در خشکی یا زیر آب باشید ، SIMPLEX + مقرون به صرفه ترین و در عین حال با دوام ترین سبک دارای سبک مدرن و سبک است.

ویژگی های Simplex

فناوری جستجو:

Simplex با استفاده از فناوری VLF (فرکانس فوق العاده کم) با فرکانس 12 کیلوهرتز ، با عملکرد بهتر و ویژگی های جدید و نوآورانه برای دستیابی به بهترین نتایج جستجو کار می کند.

حالت های جستجوی دستگاه:

Simlex چهار حالت جستجو دارد:

1_ حالت تمام فلزات:

این حالت یک حالت جستجوی مجازی عمومی است که برای بدست آوردن انواع فلزات از جمله فلزات آهنی و غیر آهنی بدون هیچ تمایزی از یک درجه برای همه فلزات استفاده می شود.

2_ حالت حالت:

وضعیت کشف این میدان همانطور که از نام آن پیداست برای تشخیص فلزات مختلف در مزارع پر از اشیا metal فلزی مانند جبهه های جنگ و جنگ ، از جمله سکه های باستانی ، شمشیرها ، خنجرها و غیره طراحی شده است.

3_ حالت پارک:

این وضعیت به خوبی مناسب است همانطور که از نام وی در جستجوی اشیا small کوچک مانند انگشتر ، سکه و جواهرات کوچک در باغ های عمومی حکایت دارد.

4_ حالت ساحل:

با مناسب ترین تنظیمات جستجو در ساحل دریا و اقیانوس طراحی شده است. بدون اینکه تحت تأثیر آب قرار گیرد زیرا این دستگاه از مزیت مقاومت در برابر آب برخوردار است.

شناسه دیجیتال هدف:

Target ID یک عدد منحصر به فرد است که در صفحه دستگاه نمایش داده می شود و مربوط به سیگنال فلزی شناسایی شده است و به نوع شی فلزی کشف شده بستگی دارد. چه ، شماره شناسه هدف از دو تا 99 است.

Simplex شامل یک ویژگی فیلتر فیلد ID دیجیتال است که کاربر را قادر می سازد بین شناسه های هدف برای فلزات ناخواسته مانند آهن ، یعنی چشم پوشی از سیگنال های آهن ، تفاوت قائل شود.

تعادل خودکار زمین:

مفیدترین ویژگی برای مبتدیان در Simplex مقیاس کف اتوماتیک است که در آن کاربر می تواند دستگاه را نصب کرده و بلافاصله بدون تعادل زمین شروع به جستجو کند.

تغییر فرکانس

ویژگی تغییر فرکانس با تنظیم مقدار فرکانس به مقادیر کوچک تا زمانی که تداخل برداشته نشود ، بهترین روش برای از بین بردن تداخل الکترومغناطیسی را به راحتی فراهم می کند.

لرزش:

با تشخیص هدف فلزی ، دستگاه لرزش پیدا می کند ، برای کاربران کم شنوا و همچنین تشخیص زیر آب ایده آل است.

طراحی ضد آب مد روز:

این دستگاه با استفاده از استاندارد IP68 ضدآب طراحی شده است و می تواند تا 3 متر در زیر آب با امکان محافظت از گرد و غبار کاملاً غوطه ور شود.

شافت جمع شدنی:

شافت را می توان تا 63 سانتی متر تا کرد (این یک ویژگی عالی برای حمل و نقل و نگهداری آسان هنگام غواصی است).

به روز رسانی نرم افزار آنلاین:

به روزرسانی های نرم افزار دستگاه را می توانید از وب سایت سازنده دریافت کرده و از طریق USP در رایانه با پیوند به دستگاه به روز کنید.

نورپردازی افتاده:

این دستگاه می تواند در شب و در زیر آب استفاده شود زیرا دارای نور پس زمینه صفحه LCD و نور پس زمینه صفحه کلید و همچنین لامپ LED است.

باتری لیتیوم پلیمر:

این باتری نه ساعت کاری را فراهم می کند ، دستگاه را به راحتی با شارژر موجود یا پاوربانک USP شارژ می کنید