Nokta Pointer

مشخصات محصولات

Nokta Pointer

نوکتا | Makro Pinpointer
داشتن پین پوینتر هنگام حضور در این زمینه بسیار مهم است و به همین دلیل Makro Pinpointer انتخاب عالی برای شماست. نوکتا | Makro Pinpointer یک فلزیاب کوچک بسیار دقیق است که به شما کمک می کند مکان دقیق هدف را که فلزیاب شما را در مورد آن هشدار داده است ، پیدا کرده و محدود کنید. Nokta Pinpointer به شما کمک می کند تا هدف خود را به راحتی پیدا کنید. روش های زیادی وجود دارد که می توانم توضیح دهم که چرا داشتن یک pinpoint بسیار مهم است اما به نظر من بهترین راه حل برای توصیف اهمیت این است که صرفه جویی در وقت وجود دارد و به اهداف ناامید کننده کمک می کند که به سختی می توان آنها را پیدا کرد.

امکانات

هشدار از دست رفتن باطری و خاموش شدن خودکار پس از 5 دقیقه عدم فعالیت ، دکمه اشاره گر زنگ هشدار صوتی را پخش می کند و LED شروع به چشمک زدن می کند. بعد از 5 دقیقه زنگ هشدار ، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود تا عمر باتری را حفظ کند.
کنترل حساسیت دکمه های +/- برای دستیابی به عملکرد نهایی در هر محیط حساسیت را تنظیم می کنند و قابلیت تشخیص بهتر ناگت ها و سایر اهداف کوچک را دارند.
ضد آب (IP 67) به راحتی از آن در خشکی و زیر آب استفاده کنید.
کاملاً ضد آب برای دستیابی به درجه IP67.
نکته شناسایی 360 درجه به شما امکان می دهد هدف خود را به سرعت و به راحتی در سوراخ قرار دهید. برای اسکن یک منطقه بزرگتر ، آن را به صورت افقی بچرخانید.
انسداد تداخل سنسور هنگامی که خاموش است ، انتقال مغناطیسی فرکانس قطع می شود. این امکان تداخل سایر فلزیاب ها را از بین می برد و از شناسایی Nokta Pointer به عنوان هدف جلوگیری می کند.
گزینه های هشدار صوتی و لرزش 3 گزینه هشدار مختلف هدف:

  1. فقط صوتی
  2. فقط لرزش
  3. هم صدا و هم ارتعاش
    LED Light به راحتی هدف خود را در شب یا هنگام کاوش در مکان های تاریک مشاهده کنید. چراغ قوه LED قدرتمند ، داخلی ، نقطه ای را که در جستجوی آن هستید روشن می کند.
    قابل تعویض Hard-Shell CaseNokta Pointer دارای دو محافظ محافظ پوسته سخت برای جلوگیری از ساییدگی نوک تشخیص است. یکی از آنها همچنین شامل یک تیغه تراشنده داخلی است.