Multi Kruzer

مشخصات محصولات

Multi Kruzer


در اینجا می توانید مروری بر خط تولید فلزیاب Makro Multi را پیدا کنید. از سه فلزیاب – Makro Kruzer ، Makro Multi Kruzer و Makro Gold Kruzer تشکیل شده است.

در این مقاله اطلاعاتی در مورد فرکانس عملکرد دستگاه ها ، انواع کویل جستجوی آنها در صورت استفاده از هدفون های بی سیم در مجموعه بسته ها و تفاوت این فزیاب با یک دیگر وجود دارد.

Makro Kruzer یک فلزیاب است که توسط سازنده ترکی Makro در سال 2018 طراحی شده است. فلزیاب های ترکیه خود را با کیفیت بودن دستگاه ثابت کرده اند و در بین سیستم و کاوشگران بسیار محبوب هستند.

در حال حاضر ، این دستگاه در سه مدل ساخته شده است: Makro Kruzer ، Makro Multi Kruzer و Makro Gold Kruzer.
چنین رویکردی برای شرکت کاملاً معمول است ، زیرا به عنوان مثال ، خط تولید Nokta Anfibio همچنین شامل سه مدل فلزیاب است.

باز بینی
بررسی فعلی مربوط به مدل گل سرسبد – Makro Kruzer Multi است زیرا این دستگاه چند منظوره ترین دستگاه ای سری Kruzer است.

مجموعه بسته دستگاه شامل موارد زیر است:

واحد کنترل متصل به قسمت شافت فوقانی همراه با بازو.
باتری
بخش شافت میانی ؛
بخش شافت پایین
هدفون بی سیم نسخه آبی 2.4 گیگاهرتز؛
کتابچه راهنمای کاربر
کویل جستجوی دابل D 11 x 7 با روکش محافظ.

شافت
دستگاه دارای یک شافت استاندارد S شکل است. اگرچه باید ذکر کنیم که طراحی بازوی جدید است و کاملاً متفاوت با طرح قبلی است. اولین چیزی که جلب توجه می کند عدم وجود نگهدارنده باتری است.

در اینجا نیازی به باتری نیست. مدل دستگاه جدید دارای یک باتری قابل شارژ داخلی است. با توجه به این واقعیت ، شما یک واحد شارژ و یک کابل را در مجموعه بسته دستگاه پیدا می کنید.

کنترل دستگاه ، سیستم الکترونیکی و منبع تغذیه همه در یک واحد واقع در بالای شافت جمع شده اند.

این فلزیاب نسبتاً سبک وزن است. فقط 1.3 کیلوگرم وزن دارد. طول شافت از 111 تا 133.5 سانتی متر متغیر است. قسمت پایین آن از کربن ساخته شده است.

پاسخ فلز یاب Makro Multi Kruzer دارای پاسخ هدف ارتعاش در دسترس است. در ابتدا ، این حالت برای کاربران با برخی معلولیت ها (به عنوان مثال برای افراد ناشنوا) در نظر گرفته شده بود.

کویل
دستگاه فلزیاب Makro Kruzer Multi از طرح استاندارد VLF استفاده می کند. مجموعه بسته استاندارد شامل کویل جستجوی Double D 11 11 7 بزرگ است.

کاربر می تواند فرکانس کار را از سه گزینه موجود 5 ، 14 ، 19 کیلوهرتز انتخاب کند. تغییر فرکانس برای نادیده گرفتن نویز تولید شده توسط دستگاه هایی که در همان دامنه فرکانس کار می کنند در دسترس است.

توجه داشته باشید ، حتی اگر این دستگاه چند نام به نام خود دارد ، فلزیاب به طور همزمان از چندین فرکانس عملیاتی استفاده نمی کند (به عنوان مثال Minelab Vanquish) ، فرکانس ها به ترتیب انتخاب می شوند.

این دستگاه دارای دکمه های کنترل و طراحی واحد کنترل کاملاً جدید است. منوی نمایش دارای موارد مشترک با یکی از Makro Racer 2 است ، اما با این حال ظاهر کاملا جدیدی دارد.

شماره VDI اکنون دارای یک مقیاس اضافی است که به نظر می رسد یک نیم دایره است و موارد منو در دو طرف نمایشگر قرار دارند.

عمق هدف ، نشانگر هدف دیجیتال (V.D.I./Target ID) ، شرایط زمین و تنظیمات فلزیاب فعلی بر روی صفحه نمایش داده می شود.

نمایشگر ماکرو کروزر دارای نور پس زمینه است تا حفاری در گرگ و میش راحت تر باشد. هنگام تنظیم دستگاه ، نور پس زمینه Makro Multi Kruzer روشن نیست. وقتی پاسخ هدف مثبت دریافت می کنید ، هنگامی که هدف در زیرکویل جستجو قرار دارد ، صفحه نمایش Makro Multi Kruzer با نور پس زمینه به طور خودکار روشن می شود. عملکرد دارای نور پس زمینه دارای چندین حالت است – می توانید آن را روشن یا خاموش کنید ، روشنایی آن را تنظیم کنید.