Invinio

مشخصات محصولات

Invinio

Nokta Invenio اولین سیستم تصویربرداری هوشمند در جهان است این دستگاه انقلابی با فناوری منحصر به فرد ثبت شده است. این فناوری تصویربرداری از یک کویل مخصوص طراحی شده برای اسکن در زیر زمین و نمایش شکل ، ابعاد و عمق طلا یا سایر فلزات بر روی صفحه نمایش دستگاه در زمان واقعی استفاده می کند.

  • دستگاه چند منظوره:

Invenio می تواند برای شناسایی انواع مختلفی از اهداف مورد استفاده قرار گیرد از جمله: گنجینه های طلا ، فضاها و تونل ها ، سکه ها ، مصنوعات ، حفره های زیرزمینی مانند گورها و اتاق ها و خلاصه همه چیز زیرزمینی

  • حالت های جستجو

فلزیاب Invenio شامل 6 حالت جستجو به شرح زیر است:

1 – 3 حالت جستجوی غیرحرکتی: اصلی – خبره – ناهنجاری زمین و حفره

2 – 3 حالت حرکت: تمام فلزی – سریع – عمیق

این ویژگی در دستگاه Invenio با تمرکز بر کشف اهدافی که می خواهد پیدا کند و در نتیجه وقت کمتری را برای حفاری صرف می کند ، در وقت جستجوگر صرفه جویی می کند.

  • عملکرد بالا و عمق بی سابقه

ردیاب طلای Invenio می تواند عمیق ترین گنجینه های طلا ، جواهرات ، مصنوعات و غیره را کشف کند که هیچ دستگاه دیگری نمی تواند آنها را پیدا کند و آنها را تشخیص دهد.

  • اتصال بیسیم

ارتباط و انتقال داده بین جعبه سیستم دستگاه Invenio و واحد سیم پیچ با استفاده از فناوری Wi-Fi بصورت بی سیم انجام می شود. علاوه بر این ، کاربرانی که هدفون های سیمی را ترجیح نمی دهند می توانند هدفون های بی سیم 2.4 گیگاهرتزی اختیاری را برای شنیدن سیگنال های هدف خریداری کنند.

  • ارتعاش:

این دستگاه از ویژگی لرزش برخوردار است. هنگامی که فعال می شود ، دستگاه با تشخیص هدف لرزش می کند ، این ویژگی اصلی برای کاربران کم شنوا هنگام جستجو در مناطق با سر و صدا و صدا است.

  • ذخیره داده های اسکن

کاربر می تواند تمام تصاویر سه بعدی گرافیکی و صفحه نمایش حاصل از اسکن زمین را ذخیره کرده و برای پیش نمایش بهتر و تجزیه و تحلیل دقیق تر ، آن را به رایانه خود منتقل کند.

  • بروزرسانی میان افزار آنلاین

به روزرسانی های برنامه نرم افزار دستگاه را می توانید از وب سایت سازنده بارگیری کرده و با اتصال کابل USB متصل به دستگاه و بارگیری به روزرسانی های دستگاه با استفاده از رایانه ، آن را به روز کنید.

  • چراغ قوه LED جلو و نور پس زمینه صفحه نمایش:

این دستگاه دارای یک چراغ قوه LED است که برای جستجو در تاریکی استفاده می شود و صفحه دارای یک نور پس زمینه است بنابراین کاربر می تواند نتایج اسکن را حتی در تاریکی مشاهده کند

محتوای بسته استاندارد

1 – سیستم جعبه

2 – شافت و دستگیره

3 – سنسور IPTU

4 – کویل جستجوی INV40

5 – کویل جستجوی INV28

6 – جعبه حمل جعبه سیستم

7 – هدفون

8 – شارژر AC

9 – شارژر اتومبیل

10 – کابل USB

11 – کیف حمل IPTU

12 – پوشش های محافظ

13 – سخت افزار نصب کویل

14 – کمربند دستی

15 – کیف دستی

محتوای بسته نرم افزاری

1 – سیستم جعبه

2 – شافت و دستگیره

3 – سنسور IPTU

4 – کویل جستجوی INV40

5 – کویل جستجوی INV56

6 – کویل جستجوی INV28

7 – هدفون

8 – جعبه حمل جعبه سیستم

9 – باتری یدکی 9500mAh LiPo

10 – شارژر AC

11 – شارژر اتومبیل

12 – کابل USB

13 – بند / بند تسمه /

14 – سخت افزار نصب کویل

15 – پوشش های محافظ

16 – کیف حمل IPTU

17 – کیف حمل INV56

18 – کیف دستی