GTI 2500 Pro Package

مشخصات محصولات

GTI 2500 Pro Package

Garrett GTI 2500 Pro شامل:

9.5 ″ PROformance ™ تصویربرداری کویل جستجوی زیر آب (همانطور که نشان داده شده است)
DVD آموزشی GTI 2500.
Garrett Metal Detector Exclusive Graphic Target Imaging (GTI) اندازه واقعی و عمق هدف را نشان می دهد. با این کار می توانید زمان کمتری را به حفر سطل زباله و زمان بیشتری را به حفاری گنج اختصاص دهید.

“Garrett GTI 2500 Pro و واقعاً یک فلزیاب با کیفیت حرفه ای است که عملکردی بالاتر از حد متوسط ​​را ارائه می دهد در حالی که نیازی به تنظیمات پیچیده ای نیست که .
حتی یک تازه کار با چند ساعت تمرین می تواند با اطمینان خاطر اهداف بازیابی شده را جستجو کند.
افزایش عمق تشخیص حتی در نامطلوب ترین شرایط زمین باعث می شود قبل از خرید هر فلزیاب جدید ، یک نگاه دقیق داشته باشید. “

این فلزیاب فوق العاده دارای یک کویل اضافی ، هدفون و موارد دیگر است. این واقعاً یک معامله بزرگ و یک فلزیاب عالی برای خارج شدن از آنجا و شروع کاوش گنج است.

~ اندی سبیش ، گنج گمشده

“همه کاره تنها کلمه ای است که من برای توصیف Garrett GTI 2500 انتخاب می کنم ، بیشتر به دلیل توانایی های متعددی که دارد. با کشف ویژگی ها و عملکرد این فلزیاب ، فرد شروع به درک طیف وسیعی از استعدادهای موجود در کارنامه آن می کند.
“یک فلزیاب جدید می تواند GTI 2500 را تحویل بگیرد و با فشار دادن یک دکمه ، شروع به شکار گنج با استفاده از این دستگاه پیشرفته می کند … با این وجود ویژگی های مفید فراوان حتی باید با تجربه ترین شکارچی را لبخند بزند … طراحی برنامه نویسی چیزی شگفت انگیز نیست ، به این دلیل که من می توانم در عرض چند ثانیه از طریق هر ویژگی و تنظیمات حرکت کنم. “

~ بن مایرز ، گنجینه های غربی و شرقی

بسیار توصیه می شود – کاوش سکه ، کاوش طلا و جواهر ، کاوش بجا مانده ، کاوش حافظه پنهان ، پیش بینی ، کاوش شهر ارواح ، کاوش ساحل خشک / آب شیرین