GPZ 7000

مشخصات محصولات

GPZ 7000

تکنولوژی برتر نقطه زن مینلب
استفاده از تکنولوژی زد وی تی در این فلزیاب به آن قابلیت حذف مواد مزاحم و املاح و بالانس عالی دستگاه را داده است همچنین این دستگاه دارای سیستم ماژول وایرلس است که شما را از دست سیم های مزاحم و دست و پاگیر خلاص کرده و شما میتونید با هدفون بی سیم این دستگاه به کاوش بپردازید و با استفاده از سیستم جهت یابی میتوانید نقشه کامل مسیر جستجوی خود را مشاهده کنید و اگر مکانی را مورد جستجو قرار نداده اید باز در آن مکان به کاوش بپردازید و برای کارکرد بهینه و دقیق تر این سیستم نقشه خوانی به نقشه گوگل متصل شوید .
مشخصات فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰
کویل ضد آب قوی ۱۴در ۱۳ اینچ
(ولتاژ انتقال صفر) : فن آوری جدید که با ایجاد میدان مغناطیسی با قطب مخالف بصورت ثابت و قدرت حساسیت بالا به تشخیص طلا کمک می کند
لوپ هوشمند و قوی سوپر : متشکل از یک سیم پیچ انتقال مرکزی و دو تا سیم پیچ بیرونی که تا حد زیادی از دخالت مغناطیسی و نویز زمین جلوگیری می کند.
صفحه نمایش ال سی دی تمام رنگی با وضوح نمایش بسیار بالا
حساسیت باور نکردنی به طلا با سوپر لوپ که باعث کشف طلای های زیر نیم گرم می شود.
کشف طلا تا ۴۰% عمیق تر از سری دستگاه های جی پی اکس .
دقت در بالانس و تعادل زمین که بیشتر دستگاههای فلزیاب در این گونه زمین ها قادر به کشف طلا نمی باشند.
هدفون و هدست ست بی سیم : که قادر است صدای های اضافی را حذف کند
منوی کاملا ساده و پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و ترکی
وزن کل ۳٫۳۲ کیلو گرم
سیستم جهت یابی gps: دیدن جای که شما در حال کار کردن با این دستگاه هستید.(از طریق GPS ) و مسیر جستجوی خود را ثبت کنید و با نقشه گوگل تطابق دهید.
لوپ این دستگاه طلایاب تا عمق ۳ فوت یعنی ۱ متر ضد آب است.
فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰ میتواند در هر نوع زمینی اعم از شوره زار , خاکی , سنگلاخی و… با دقت زیاد به کاوش بپردازد و توانایی سازگاری و کارکرد در هر نوع آب و هوا و شرایط بد محیطی را دارد حتی شما میتوانید از آن به هنگام باریدن باران استفاده کنید که اکثر دستگاه ها فاقد این قابلیت ها هستند . این فلزیاب برای کارکرد دقیق تر دارای سیستم پیشرفته جلوگیری از تداخل امواج و سیگنال های مزاحم است تا شما بتوانید با اطمینان کامل از دقیق بودن دستگاه به اسکن بپردازید