Fusion Pro

مشخصات محصولات

Fusion Pro

Okm Fusion 3D فلزیاب
فلزیاب Okm Fusion 3D ساخت شرکت okm آلمان که نسخه جدید Future 2018 است

دستگاهی که با سیستم تصویربرداری سه بعدی مستقیم تولید شده، مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای است.

Fusion جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه قبلی دستگاه Future است ، Fusion در دو نسخه طراحی شده است ، یک نسخه آسان و ساده برای مبتدیان، و یک نسخه نیز برای متخصصان زمین شناسان و مأموریت های اکتشاف باستان شناسی جهانی برای کمک به آنها در کشف اسرار و گنجینه های دفن شده در زیر زمین ، غارها و آثار تمدن های باستان است.

فیوژن در سه مدل مختلف موجود است:

Okm Fusion light

Okm Fusion Professional

Okm Fusion Professional Plus

فیوژن پرو دارای ویژگی های زیر هستند:

هدفون بلوتوث
انتقال داده به صورت بی سیم.
یک رایانه لوحی (لپ تاپ) مجهز به سیستم تصویربرداری سه بعدی مستقیم و فعال شده.
مشاهده داده ها با نرم افزار Visualize 3D
سنسور جستجوی جدید SRIS برای اهداف فلزی کوچک.
یک جعبه نگه دارنده برای مقاومت در برابر آب و ضربه.

Okm Fusion Professional فقط در جهت گیری عمودی استفاده می شود و از حالت های عملکرد زیر پشتیبانی می کند:

  • اسکن زمینی: انجام اندازه گیری گرافیک سه بعدی برای تجزیه و تحلیل دقیق روی صفحه کامپیوتر.
  • صدای مستقیم: پردازش اندازه گیری میدان مغناطیسی صوتی برای تشخیص فلزات آهنی. Okm Fusion Professional Plus می تواند در دو جهت عمودی و افقی استفاده شود و از حالت های زیر پشتیبانی می کند:

برای یافتن فلزات کوچک از سنسور جستجوی SRIS استفاده کنید

یکی از مهمترین ویژگیهای جدید کشف ، سیستم جستجوی SRIS است که از طریق آن می تواند فلزات کوچکی مانند جواهرات ، انگشترها ، دستبندها و گردنبندها را جستجو کند.

هنگام تنظیم حالت های عملکرد Live Sound ، Ground Scan و Live Scan (اولتراسوند) ، این سنسور می تواند توسط کاربر فعال شود.

مزیت سنسور SRIS در شناسایی نقاط هدف در هنگام جستجو است. کشف مکانهای اشیا مدفون شده با 3D FUSION OKM ما آسان است ، اما هنگامی که شروع به حفاری می کنید ، تطبیق نقاط صحیح اشیا hidden پنهان پس از آن با بررسی مواد حفاری شده بسیار دشوار است.

با استفاده از سنسور جستجوی SRIS ، بدون توجه به اندازه آن ، هیچ چیز کوچکی را از دست نخواهید داد ، مانند: زنجیر ، انگشتر ، جواهرات ، دستبند و گردنبند ، سکه و همچنین سنجاق های کوچک

تجسم سه بعدی گنجینه های زیرزمینی هنگام بررسی یک منطقه ناشناخته و ضبط مقادیر اندازه گیری ، نرم افزار ویژوالایزر سه بعدی بلافاصله این اطلاعات را تجزیه و تحلیل می کند تا یک نقاشی رنگی از اشیا و ساختارهای پنهان را نمایش دهد بنابراین شما به معنای واقعی کلمه تمام گنجینه های دفن شده ، اشیای طلا ، مصنوعات و سایر اشیا hidden پنهان قبل از حفر را خواهید دید. علاوه بر این ، می توانید اندازه ، موقعیت و عمق اشیا شناسایی شده را تعیین کنید. بنابراین شما می دانید که کجا حفاری کنید و چقدر عمیق حفاری کنید تا اشیای مورد نظر خود را پیدا کنید. هنگام خرید فلزیاب OKM ، نه تنها دستگاهی را خریداری می کنید ، بلکه علاوه بر فن آوری تست شده آلمان OKM با بیش از 20 سال تجربه در زمینه کشف فلز ، از خدمات عالی مشتری نیز بهره مند می شوید. .

زبانهای موجود

  • عربی – انگلیسی – آلمانی – فارسی – فرانسوی – ترکی – اسپانیایی – روسی – چینی – ژاپنی