EXP 6000

مشخصات محصولات

EXP 6000

گل سرسبد سیستم های OKM در ویژگی های منحصر به فرد خود یک دستگاه غول پیکر است که با عمق جستجوی گسترده تا 40 متر در زیر زمین مشخص می دهد ، علاوه بر این شما را قادر می سازد اهداف زیرزمینی را به صورت سه بعدی از طریق عینک های ویدئویی ببینید و نتایج را تجزیه و تحلیل کنید علاوه بر امکان کار کردن دستگاه با رایانه لوحی برای استفاده بیشتر از یک نفر برای نظارت همزمان بر نتایج را انکان پذیر می سازد.

فلزیاب EXP 6000 – فلزیاب سه بعدی بی سیم و اسکنر زمینی با صفحه لمسی و عینک تصویری.

Earth Scanner EXP 6000 محصول OKM برای کاوشگران گنج ، کاوشگران سکه ، باستان شناسان ، جستجوگران طلا و جویندگان طلا و نقشه برداران زمین است. این فلزیاب کاملاً بی سیم است و توسط هر صفحه لمسی ، سیستم Android ، عینک ویدیویی یا تبلت قابل کنترل است.

EXP 6000 از نرم افزار سه بعدی برای تجزیه و تحلیل تصاویر اسکن شده از اشیا un خارج شده و تعیین عمق و فاصله اهداف زیرزمینی مانند مصنوعات باستانی ، گنجینه های گرانبها و آثار تاریخی استفاده می کند.

اشیا metal فلزی گرانبها مانند طلا ، نقره ، مس و برنز ، سازه های غیر فلزی پنهان مانند مقبره های باستانی ، غارها ، دیوارها ، پی ها ، مجسمه ها ، اتاق ها و گورها ، طلای خام ، مصنوعات گرانبها و گنجینه گمشده.

تجهیزات دستگاه :
برنامه (“Visualizer 3D”)
شارژر و آداپتور برق
کنسول
دستگاه تنظیم برق
عینک تلسکوپی
USB Stick
راهنمای کاربری
باتری بی سیم ضد آب و ضد ضربه
هدفون
سوپر سنسور بی سیم
عینک تلسکوپ بی سیم
رایانه لوحی
GPS
عینک ویدیویی با بلندگوهای داخلی
Sencer Tablet Windows
جاهای خالی تصویربرداری بی سیم سه گانه عکاسی

مشخصات دستگاه
تمام اجزای این دستگاه بی سیم هستند.

EXP 6000 از Wi-Fi برای ایجاد اتصال داده بی سیم به سنسور های 3D استفاده می کند. سیستم زمینی به طور عمده از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

واحد کنترل:

با صفحه لمسی ، رابط کاربری چند زبانه در طرح های مختلف ، سیستم کنترل نور اتوماتیک و GPS (توسط کاربر فعال می شود).

واحد اصلی تلسکوپ:

سنسورهای اندازه گیری زیر را بررسی کنید:

تأیید تلسکوپی:

این اختراع بسیار جدید است و می تواند سطح وسیعی از سطح زمین را پوشش دهد.

ابرخودکار:

متخصص در نفوذ به لایه های زمین با استفاده از سیستم تبعیض بین مواد معدنی و فضاهای خالی.

سنسور فضاها:

این کاوشگر اندازه گیری می تواند به یک فلزیاب سه بعدی متصل شود تا تونل های پنهان ، اتاق ها ، زیرزمین ها ، پناهگاه ها ، غارها و بسیاری دیگر از اهداف غار را تشخیص دهد.

سنسور عکاسی مستقیم:

اسکن زمین مستقیماً در صفحه کنترل اصلی EXP6000 ظاهر می شود تا اشیا buried خالی و خلأهای مستقیم را به شما نشان دهد. به این ترتیب می توانید در مدت زمان کوتاهی مناطق وسیعی را پوشش دهید.

علاوه بر صفحه لمسی اپراتور اسکنر زمینی EXP 6000 ، فلزیاب را می توان با هر عینک یا تبلت نمایشگر ویدیوی Android نیز کنترل کرد. از دستگاه های اندرویدی می توان برای جایگزینی نمایشگر و همچنین اجازه دادن به کاربران دیگر برای مشاهده نمایش یا نظارت و نظرسنجی نتایج کار استفاده کرد.

زبانهای موجود

آلمانی – انگلیسی – فرانسوی – اسپانیایی – عربی – فارسی – یونانی – ترکی – چینی – بلغاری