Equinox 800

مشخصات محصولات

Equinox 800

فلزیاب ایکونوکس ۸۰۰
با ۱۱ اینچ کویل هوشمند دابل و هدفون بلوتوث با ماژول بی‌سیم .

فلزیاب ایکونوکس ۸۰۰ با فناوری مولتی ای کیو، تشخیص همه منظوره را برای مبتدیان تا علاقه مندان جدی تعریف می کند. سازگاری با انواع هدف و شرایط زمین، ایکونوکس ۸۰۰ را به یک فلزیاب واقعی تبدیل می کند.

حالت ایکونوکس ۸۰۰ طلا برای بهبود عملکرد بر روی قطعات کوچک طلا در زمین معدنی طراحی شده است. این کار را عمدتاً با استفاده از پردازش‌های صوتی مختلف انجام می‌دهد تا هدف‌ها هم از نظر حجم و هم از نظر آهنگ پاسخ دهند. حالت طلا برای جستجوگران طلا جالب خواهد بود، اما کاربرد کمتری برای سایر کاربردها دارد. نکته مهمتر اینکه مولتی ای کیو در پارک 2 و فیلد 2 آنقدر خوب است که این پروفایل ها در یافتن قطعات طلا به همان اندازه بهتر از بسیاری از ردیاب های طلای تک فرکانس اختصاصی هستند! افرادی که به طور مرتب قطعات طلا را شناسایی می کنند، احتمالاً ایکونوکس ۸۰۰ را می خواهند.

ایکونوکس ۸۰۰ توانایی تغییر صداها و حجم های غیر آهنی را اضافه می کند، که می تواند برای کسانی که به شدت از طریق گوش شکار می کنند مفید باشد. این گزینه‌ها همچنین می‌تواند کمکی برای کسانی باشد که در یک محدوده صوتی خاص دچار کم شنوایی شدید هستند.

تفاوت بزرگ دیگر بین ایکونوکس ۶۰۰ و ایکونوکس ۸۰۰ “تنظیمات پیشرفته” است که امکان تنظیم دقیق تری را در گزینه های مختلف فراهم می کند. ایکونوکس ۸۰۰ دارای هشت سطح برای تنظیم دقیق تر در متراکم ترین سناریوهای “فرش ناخن” است. تنظیمات پایین، ضربات محکم بیشتری را بر روی اهداف بسیار عمیق ارائه می دهد، اما جداسازی ضعیف اهداف نزدیک به هم. تنظیمات بالا تفکیک بسیار خوبی دارند، اما پاسخ های صوتی بریده شده مورد نیاز در سطل زباله متراکم، شنیدن اهداف بسیار عمیق را سخت تر می کند.

ایکونوکس ۸۰۰ دارای یک دکمه پروفایل کاربری است که به اپراتور اجازه می دهد مستقیماً به یک حالت تشخیص جایگزین بپرد. به عنوان مثال، برای رفتن از پارک 1 به ساحل 1، فقط چهار فشار دکمه کاوش طول می کشد. همچنین می‌توانید یک نمایه کاربری اضافی را برنامه‌ریزی کنید تا با یک دکمه به آنجا برسید. ایکونوکس ۸۰۰همچنین دارای تنظیمات کم، متوسط، زیاد یا خاموش برای کاربران سنگینی است که می خواهند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

سری ایکونوکس ۸۰۰ هر دو دارای حذف خودکار نویز هستند، اما یک لغو دستی نیز ارائه می دهد. اگر در مناطقی با تداخل الکتریکی بالا یا اطراف بسیاری ازفلزیاب های دیگر شکار می‌کنید، این ممکن است برای یافتن آرام‌ترین محیط با کمترین تداخل مفید باشد. خودکار عالی است و اکثر مردم هرگز از حالت دستی استفاده نمی کنند.