Bionic X4

مشخصات محصولات

Bionic X4

ردیاب طلای Bionic X4
OKM ، سازنده آلمانی ردیاب های فلزی و ابزارهای ژئوفیزیکی ، Bionic X4 ، ردیاب فلزی طلا با دور برد ، به ویژه برای جویندگان گنج و جستجوگران طلا را تولید کرد. بر خلاف ردیاب های دوربرد محبوب ، Bionic X4 می تواند با یک گوشی هوشمند اندرویدی ترکیب شود تا آثار طلا را در مسافت بالا شناسایی کند.

اتصال بلوتوث داخلی بین Bionic X4 و تلفن هوشمند ، داده های اسکن شده را بلافاصله به تلفن هوشمند متصل منتقل می کند ، جایی که نقشه اطلاعاتی روی صفحه LCD قرار می گیرد و سپس کاوشگران گنج می توانند جهت و موقعیت را نیز بدانند به عنوان تصویر به طور مستقیم از طریق دوربین گوشی های هوشمند ، و نصب اطلاعات قرار است بعدا تجزیه و تحلیل شود. علاوه بر این ، ردیاب طلای دوربرد Bionic X4 به دو روش مختلف تشخیص طلا مجهز شده است. هر دو برای مکان یابی اجسام طلایی در فواصل زیاد استفاده می شوند.

روش Bionic Tracking / Bio-Energy System هنگام ردیابی طلا ، روش Bionic Tracking با Bio-Energy بدن اپراتور ارتباط برقرار می کند تا حداقل متغیرها را در اجزای بدن تحلیل کند. از این رو ، ردیاب طلای Bionic X4 می تواند تمام اشیا gold طلایی را پیدا کند.

صرف نظر از عصر طلا ، می توان از سیستم Bio-Energy برای یافتن مصنوعات طلای تازه دفن شده یا طلای مدفون طولانی و همچنین طلای دفن نشده استفاده کرد.

روش ردیابی یونی / سیستم اتاق یونی روش ردیابی یونی تابش یونی (یون های جاذب) اجسام طلای مدفون را اندازه گیری می کند. این روش فقط می تواند سکه های طلای دفن شده طولانی پیدا کند. با توجه به روش های ردیابی پشتیبانی شده در ردیاب طلای Bionic X4 ، بسیاری از عملیات مانند جستجوی گنجینه ها و محافظت از طلا امکان پذیر است. موارد زیر کاربردهای اساسی این ردیاب طلا با برد بلند است.

طلای مدفون را ردیابی کنید: جواهرات طلا ، مجسمه های طلا ، انگشترهای طلا ، میله های طلا یا عمل. ردیابی طلای طبیعی: ناگت های طلا ، گرد و غبار طلا ، رگه های طلا ، طلای آبرفتی یا طلا در سنگ های سخت و کوارتز. ردیاب طلای دور برد Bionic X4 نه تنها در اراضی خشک بلکه در مکانهای مرطوب و خاکهای مرطوب نیز کار می کند و همچنین می توان از آن پس از روزهای بارانی بدون هیچ گونه هشدار استفاده کرد.

ردیاب طلای دور برد Bionic X4 در مناطق پرجمعیت بهترین عملکرد را دارد. این ماده به هرگونه تغییر در زمینه های یونی و یونی در محیط بسیار حساس است و از این رو دقت در مناطقی که کار نشده یا بهبود نیافته اند ، به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

ویژگی ها و مشخصات ویژه: ردیاب طلای دوربرد Bionic X4 دارای برخی از توابع اضافی و ویژگی های خاص از جمله: هدفون استریو بی سیم ، اشاره گر لیزری جهت دار (شب مفید) صفحه نمایش LED روشن (OLED) ، خواندن چراغ های LED برای عملیات شب بسیار آسان است (قابل استفاده با چراغ قوه) بسته برق OKM تا 16 ساعت کار مداوم مورد حمل و نقل Peli ، ضد ضربه و ضد آب ، شامل چرخ و دسته تاشو برای قابلیت حمل آسان است.

بخشها و مطالب
هدست استریو بی سیم

اشاره گر لیزری جهت دار (شب مفید)

صفحه نمایش LED روشن (OLED) ، خواندن چراغ های LED بسیار آسان برای کارهای شبانه (قابل استفاده با چراغ قوه) بسته قدرت OKM تا 16 ساعت مداوم

عملیات پلی

کانتینر حمل و نقل ، ضد ضربه و ضد آب ، شامل چرخ و دسته تاشو برای قابلیت حمل آسان است.

مشخصات دستگاه
استفاده از تلفن هوشمند اندرویدی می تواند اثربخشی ردیاب طلای Bionic X4 را افزایش دهد: تثبیت کننده نوری ردیاب ، قطب نمای دیجیتال جهت یابی (سیگنال جهت دار) ، تمرکز بصری بر روی اهداف طلایی ، کشف گنج در سایت با Bionic X4 ردیاب طلا و ردیاب طلای Bionic X4 و ردیاب طلای دور برد Bionic 01 هر دو ساخته شده اند و مخصوصاً برای جستجوی سریع و کاوش طراحی شده اند. همچنین می توانید مناطقی را کشف کنید که ممکن است گنجینه های پنهان و مصنوعات طلا در آن دفن شود. از این ردیاب ها می توان برای اسکن سریع و سریع مناطق ناشناخته برای یافتن مناطق مورد علاقه و گنجینه های پنهان طلا استفاده کرد ، و سپس به جویندگان طلا ، کاوشگران و گنج یابها توصیه می شود در صورتی که هیچ ایده ای برای شروع جستجو ندارند. جویندگان طلا می توانند به سرعت و به راحتی ایده تقریبی زمین عظیم را بدست آورند.

Bionic X4 به ویژه برای زمین های سخت طراحی شده است. به دلیل جنگل های بیش از حد رشد کرده ، ارتفاعات صخره ای یا سطوح سنگی. گنج یاب از ردیاب طلای Bionic X4 برای اسکن افق و یافتن جهتی که به احتمال زیاد ناگت های طلا ناپدید می شوند استفاده خواهد کرد. و پس از مشخص شدن جهت شی طلایی ، سیگنال صوتی دائمی ردیاب طلا تغییر می کند و جهت را می توان در صفحه گوشی هوشمند تعیین کرد. برای آگاهی از موقعیت دقیق طلا ، باید جهت یابی سه گانه را با ردیاب طلای Bionic X4 انجام دهید. و سپس باید حداقل از دو جهت مختلف اسکن کنید و مطمئن شوید که ردیاب همیشه به طلا پاسخ می دهد. به محض تأیید دو یا چند سیگنال مثبت ، نقطه تقاطع بین همه جهات محل احتمالی طلا ، ترکیبی از Bionic X4 و Rover UC است.

ردیاب طلای Bionic X4 نمی تواند