AT Gold

مشخصات محصولات

AT Gold

شما می توانید مانند قدیمی ها اما با تکنولوژی روز و تجهیزات با کارایی بالا به دنبال طلا باشید. Garrett AT Gold به شما کمک می کند تا یک حرفه ای شوید و در کمترین زمان پیدا کردن طلا را شروع خواهید کرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بدانید کدام منطقه شامل طلا است.

Garrett AT Gold یک فلزیاب تمام عیار طلایاب است که محصولی جدید است و به دلیل قیمت مناسب و عملکرد عالی برای یافتن طلا مشهور است. شما می توانید ناگت های طلا را با Garrett AT Gold در هر محیطی ، از جمله آب شیرین ، جستجو کنید! Garrett AT Gold تا 10 فوت ضدآب است و این باعث می شود در تمام مناطقی که فکرش را می کنید ، بتوانید فلز را جستجو کرده و به دنبال آن بگردید. با ویژگی های دستی و خودکار بالانس زمین ،کاوشر هر زمینی آسان است ، به علاوه شامل پنجره منحصر به فرد بالانس زمین Garrett است. این اجازه می دهد تا فلزیاب تنظیم بالانس زمین را کاهش دهد تا پاسخ به تغییرات ظریف زمین را کاهش دهد.

قبل از اینکه آن را حفاری کنید ، صدای فلز را بشنوید
Iron Audio به شما امکان می دهد آهن متمایز (به طور معمول خاموش) برای جلوگیری از حفر اهداف مسطح آهن نامطلوب مانند درب بطری یا واشر را بشنوید.
توجه: برای استفاده از ویژگی Iron Audio ، باید درجه ای از Discrimination Iron تنظیم شود. در این نمایش ، تنظیمات Iron Discriminate در 35 است. بدون Iron Audio ، هر دو درب بطری و سکه نقره ای اهداف خوبی به نظر می رسند. با استفاده از Iron Audio ، پاسخ درپوش بطری شامل “غرغرهای” آهنی است که نشان می دهد این هدف زباله است.

Garrett AT Gold محدودیتی ندارد زیرا می تواند در برابر گرد و غبار ، خاک و غوطه ور شدن تا 10 فوت مقاومت کند. این ویژگی ها باعث می شود هیچ چیز در راه ردیابی مانع از امید شما برای غنی کردن آن با ناخن های طلا نشود.

ویژگی صوتی متناسب

AT Gold دارای حالت های صوتی پیشرفته و متناسب (Pro) است. این اجازه می دهد تا کاربر تغییرات ظریف در پاسخ یک هدف را بشنود. صدای متناسب همچنین به کاربر کمک می کند تا اندازه ، شکل و عمق هدف را بهتر قضاوت کند و در هنگام شناسایی اهداف مجاور ، مزایای اضافی زمان بازیابی سریعتر را دارد.

حالت تمام فلزی واقعی

انواع فلزات را تشخیص می دهد و بیشترین عمق و حساسیت تشخیصی را فراهم می کند.

صوتی آهن آلات تمام فلز

ویژگی انحصاری Garrett که در هنگام کار در حالت واقعی تمام فلز ، آهن قابل تشخیص را تشخیص می دهد (همچنین در

تجزیه و تحلیل هدف گرافیکی

همزمان رسانایی هدف گنج و الگوی تبعیض آشکارساز را نشان می دهد.

ترازوی زمینی (دستی)

به کاربر اجازه می دهد تا تعادل زمین آشکارساز را به طور دستی تنظیم کند تا اثرات مخرب کانی سازی زمین را کاهش دهد.

پنجره تعادل زمین

ویژگی منحصر به فرد گرت که به کاربر امکان می دهد تنظیم تعادل زمین را “گسترش” دهد تا پاسخ به تغییرات زمین ظریف را کاهش دهد.

تعادل زمین FAST TRACK

این ویژگی اتوماتیک است که به کاربر اجازه می دهد آشکارساز را در شرایط خاک معدنی به سرعت متعادل کند.

تبادل نظر با آهن بالا

44 سطح تبعیض آهن ، وضوح خوب لازم برای جداسازی یک هدف خوب از سطل زباله آهن را فراهم می کند

سه بعدی قابل تنظیم

به کاربر اجازه می دهد برای شنیدن بهتر اهداف ، آستانه صوتی (صدای ثابت پس زمینه یا “زنگ”) را به صورت دستی تنظیم کند.

شناسه DIGITAL TARGET

مقیاس شناسایی عددی از 0 تا 99. هدایت فلز هدف را مشخص می کند.

سکه گذاری الکترونیکی

این عملکرد غیر متحرک حالت تمام فلزی برای تعیین دقیق موقعیت هدف شناسایی شده استفاده می شود.

Garrett AT Gold شامل فرکانس 18 کیلوهرتز برای تشخیص بیشتر ناگت های کوچک طلا ، جواهرات ، سکه ها و آثار باستانی است! عمیق به دنبال عملکرد واقعی تمام فلزات برای هر زمین شناسی!

تصفیه آب تا 10 پا یا 3 متر

برای استفاده از آب شور یا شکار گشت و گذار توصیه نمی شود