انفیبیو مولتی

مشخصات محصولات

انفیبیو مولتی

NOKTA- Anfibio Multi

 این که آیا شما در یک پارک، میدان باستانی یا ساحل هستید؟؟؟

اگر به دنبال دستگاهی هستید که با آن بتوانید در مناطق مختلف کاوش کنید ما دستگاه  Anfibio Multi  را به شما پیشنهاد میکنیم.

در جستجوی سکه، آثار یا جواهرات، سری Anfibio بهترین عملکرد را ارائه میدهد.

از سری خصوصیات این دستگاه :  

قابلیت جستجو در  آب با عمق ۵ متر!!

دارای ۹ حالت جستجو

هدفون بی سیم

دارای باطری لیتیومی ۳۷۰۰

قطعات

جعبه کنترل

صفحه کنترل LCD

دیسک را در برابر آب جستجو کنید

هدفون بی سیم

شارژر

اتصال USB

دفترچه راهنمای کاربر

ضمانت نامه

مشخصات دستگاه

ANFIBIO با هفت کویل در اندازه ها و شکل های مختلف برای جستجو ارائه می شود که می توان جداگانه خریداری کرد.

دستگاه Anfibio در 3 نسخه عرضه می شود ، از جمله:

 ANFIBIO 14 با فرکانس 14 کیلوهرتز کار می کند

 ANFIBIO 19 با فرکانس 19 کیلوهرتز کار می کند

NFIBIO چند منظوره دارای سه فرکانس است که 5 – 14-20 کیلوهرتز است.

فلزیاب انفبیو وسیله ای همه کاره است که پیش بینی می شود در مکان های مختلف در پارک ها ، سواحل و میادین جستجو برای بقایای جنگ استفاده کند ، جایی که می تواند سکه های باستانی ، مصنوعات فلزی کوچک ، جواهرات طلایی مانند دستبند ، حلقه و موارد دیگر را کشف کند.

به دلیل عملکرد عالی ، نتایج عالی و قیمت ارزان برای کاوشگران توصیه می شود

برای استفاده از برنامه فلزیاب انفبیو شامل یک سیستم منوی واحد است ، که در آن می توانید از طریق یک منوی یک ، ساده و آسان برای درک به کلیه تنظیمات دستگاه دسترسی پیدا کنید و تنظیمات را می توان به راحتی از طریق دکمه های زیر صفحه تنظیم کرد

EUD

مقدار شناسه هدف دیجیتالی برای بعضی از مواد معدنی (مانند طلا) در خاکهایی با سرعت بالای کانی سازی و در مکانهای سنگین داغ یا در اعماق کم عمق ممکن است به صورت صحیح و دقیق روی دستگاه نمایش داده نشود و کاربر ممکن است در چنین مواردی با ضعف مواجه شود یا ممکن است دستگاه به هیچ وجه این فلزات را ردیابی نمی کند..

با وجود ویژگی عمق فوق العاده زیرزمینی در دستگاه ، چنین مواد معدنی را می توان در هنگام انتشار یک لحن متفاوت از سایر تنهای دستگاه ، در عمق بیشتری تشخیص داد. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این ویژگی دستگاه بین فلزات فرق نمی گذارد و لحن آن برای همه فلزات یکسان است

بالانس زمین

بالانس زمین را می توان با استفاده از سه تنظیمات: خودکار ، دستی  یا  ردیابی روی دستگاه انجام داد

1 – بالانس زمین دستی

در این حالت می توان مقدار تراز زمین را به صورت دستی تنظیم کرد ، اما انجام این کار توصیه نمی شود زیرا به زمان و تلاش نیاز دارد ، اما این گزینه در موارد خاص که در آن بودجه با استفاده از گزینه های دیگر یا در صورت اصلاح جزئی پس از ایجاد بودجه خودکار امکان پذیر نیست ، گزینه ارجح است.

2 – زمین زمین خودکار

در این حالت دستگاه مقدار بالانس زمین را با توجه به ماهیت زمین و زمین تنظیم می کند و گزینه مورد نظر برای استفاده عملی است و نتایج صحیحی می دهد.

3 – بالانس زمین ردیابی

با استفاده از این گزینه ، کاربر نیازی به تنظیمات ندارد. دستگاه به طور خودکار مقدار بالانس زمین را به روز می کند تا زمانی که کویل جستجو از سطح زمین بپیچد و مقدار تعادل زمین را روی صفحه نمایش دهد.

این کار هیچ گونه هشداری برای کاربر (مانند بالانس  زمین اتوماتیک ، جایی که دستگاه بوق می زند) ایجاد نمی کند.

این یک نشانه را برای کاربر از وجود یک هدف فلزی در زیر زمین ایجاد می کند ، جایی که دستگاه هنگام شناسایی هر هدف ، لرزش را منتشر می کند ، و این ویژگی را می توان به طور مستقل یا همراه با پاسخ صوتی استفاده کرد ، در صورت لغو پاسخ صوتی در داخل تنظیمات ، کاربر در هنگام لرزش فقط در هنگام جستجو ، از وجود هدف هشدار می دهد.

صفحه نمایش این دستگاه در ابعاد نسبتاً بزرگی قرار گرفته و فقط در رنگ سفید و سیاه فقط برای خواندن آسان نشانگرها و اعداد است و از ویژگی جدیدی بهره می برد ، یعنی چراغ پشت صفحه است که امکان خواندن اعداد را به راحتی در هنگام جستجو در تاریکی یا زیر نور ضعیف فراهم می کند.

بازوی دستگاه شامل مکانیزمی است که به دسته اجازه می دهد تا روی میله ای که قابلیت قرارگیری دارد ، بکشید و این کار در هنگام حمل ، حمل وسیله و ذخیره سازی و همچنین هنگام استفاده عملی سهولت را برای کاربر فراهم می کند.

این دستگاه با استفاده از باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ به همراه شارژر عرضه شده با دستگاه یا از طریق یک واحد

خارجی (پاوربانک) ، که می تواند 19 ساعت استفاده مداوم داشته باشد.

به منظور ارتقاء آن یا اضافه کردن سایر ویژگی ها ، می توان نرم افزار دستگاه را به روز کرد و کلیه به روزرسانی هایی که پس از انتشار دستگاه به بازارها در نرم افزار دستگاه ایجاد می شود ، در صفحه دستگاه در وب سایت سازنده به همراه دستورالعمل نصب آنها در دستگاه اعلام می شود.

سیستم های جستجو

سیستم صوتی

این دستگاه شامل 9 حالت جستجو است که به طور خاص برای زمین ها و اهداف مختلف طراحی شده است ، به شرح زیر است:

1 – حالت جستجوی عمومی GEN

این حالت کلی است که تمام مواد معدنی را بدون تفکیک جستجو می کند ، زیرا تمام اهداف (فلزات گرانبها و غیر قیمتی و سنگهای فلزی …) را ردیابی می کند ، و یک شناسه هدف دیجیتالی روی صفحه نمایش داده می شود و دستگاه در این حالت یک تن واحد را صرف نظر از هدف شناسایی شده و شدت آن افزایش می دهد. صدا هرچه کویل جستجو به هدف نزدیکتر باشد ، صدا قوی تر  است

2 – حالت تفکیک با دو بوق (2 تن)

از این حالت می توان برای جستجوی اشیاء کوچک فلزی استفاده کرد و در مکانها یا خاکهایی با کمی کانی سازی و آهن نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهد.

3 – حالت تفکیک با سه تن (3 تن)

از این حالت برای جستجوی سکه های طلای و نقره قدیمی به ویژه در زمین هایی که حاوی آهن قراضه یا آهن زیادی مانند پارک ها هستند استفاده می شود و رسیدن به اعماق بیشتر در زمین هایی که دارای مواد معدنی هستند می توان به عنوان مثال با تنظیم برخی تنظیمات و آهسته تر حرکت دادن دیسک دست یافت.

4 – حالت تفکیک با چهار تن (4 تن)

این حالت بطور ویژه برای جستجوی سکه های قدیمی به ویژه در تعداد کم معدنی طراحی شده و عمق بیشتری را فراهم می کند این وضعیت  صدایی دارد و تداخل در هوا بیشتر از زمین است.

5 – حالت تفکیک با پنج تن)

این حالت به طور خاص برای جستجوی سکه های قدیمی نیز طراحی شده است اما دارای 5 صدای مختلف هر صدا برای فلز مختلف است

6 – حالت تفکیک با 99 تن)

این حالت شبیه به حالت های قبلی است اما با امکان تنظیم صدای صوتی.

7 – حالت ساحل (BEACH)

حالت جستجوی ساحل مخصوصا برای وسایل دارای مدار الکتریکی مانند سواحل شور شنی مرطوب با خاک قلیایی طراحی شده است و یکی از مهمترین ویژگی ها در این حالت امکان نادیده گرفتن آهن و اهداف مشابه مانند سودا می تواند دریچه ها و… باشد.

 بالانس زمین را می توان در هر نوع زمین ایجاد کرد

8 – حالت جستجوی عمیق)

این حالت به خصوص برای جستجوی مصنوعات فلزی کوچک ترجیح داده می شود ، یعنی این حالت امکان جستجو در بزرگترین عمق را دارد و در هنگام استفاده از این حالت برای جستجو ، جابجایی دیسک با سرعت کمتری ترجیح داده می شود و امکان تمایز در این حالت از سایر حالت های جستجو کمتر است و بنابراین عملکرد دستگاه در این حالت متفاوت است. با توجه به درصد کانی سازی درزمین.

9 – CACHE

این حالت جستجو مخصوص یافتن طلا در مکان های مخفی و دفن شده است

ویژگی شناسه هدف مقدار شناسه هدف یک عددی است که هنگام انتقال کویل  جستجو روی یک منطقه بر روی صفحه دستگاه نمایش داده می شود و این نشان دهنده مقدار هدایت الکتریکی مواد معدنی است که در زیر زمین دفن شده اند ، و این ایده را از نوع فلزی هدف ، به عنوان مثال مس ، آهن یا طلا نشان می دهد..