Ace Apex

مشخصات محصولات

Ace Apex

قدرت انتخاب شما با Garrett Ace Apex فلزیاب کاملاً چند منظوره با چند فرکانس قابل تغییر است! این بسته شامل فلزیاب Apex با هدفون بی سیم جدید و کویل کاملاً ضدآب 6 ”x 11” DD Viper وکاور کویل .
با استفاده از Apex ، می توانید فرکانس های قدرتمند – 5 کیلوهرتز ، 10 کیلو هرتز ، 20 کیلوهرتز – را برای افزایش تشخیص در اهداف خاص انتخاب کنید ، یا یکی از حالت های چند فرکانسی همزمان Apex را انتخاب کنید تا به تشخیص عالی در همه اهداف در همه خاک ها ، از جمله نمک برسید. فناوری چند فرکانسی Multi-Flex ، Apex را برای کشف سکه ، کشف آثار در آب کم عمق ، کاوش در ساحل ایده آل است!

فرکانس های پایین تر به طور کلی در اهداف بزرگتر و رساناتر (یعنی سکه های بزرگ نقره ای) قابلیت تشخیص بهتر را دارند. فرکانس های بالاتر به طور کلی در اهداف کوچکتر و رساناتر (به عنوان مثال ، سکه های نقره چکش خورده ، ناگت های طلا) قابلیت تشخیص بهتر را دارند. عملکرد تک فرکانسی ممکن است در برخی از محیط های پر سر و صدا با تداخل الکترومغناطیسی زیاد ، عملکرد آرام تری نسبت به چند فرکانس ارائه دهد.

امکانات:

فناوری Garrett’s Multi-Flex ، که توسط یک پلتفرم دیجیتال با پهنای باند پهن و گسترده تأمین می شود ، به راحتی عملکرد Apex را از آنچه در هر ردیاب در محدوده قیمت آن یافت می شود ، به شما می دهد!
MS-3 HEADPHONES – همراه با یک راهنمای کاربر برای جزئیات کامل در مورد عملکرد هدفون بی سیم
کنترل های بصری و کارآمد – دکمه های درایو مستقیم برای کنترل هایی که بیشتر استفاده می شود. تنظیمات منوی دسترسی آسان برای سایر کنترل ها.
6 حالت شناسایی + پین پوینت – صفر ، سکه ، سکه های ایالات متحده (با نمادهای سکه) ، جواهرات ، آثار و عرف
بالانس زمین با رزولوشن HI – 175 نقطه از وضوح بالانس زمین (مانند Garrett AT Max) ، از زمین آهنی گرفته تا آب شور.

باتری قابل شارژ – باتری لیتیوم یون قابل شارژ داخلی ، بسته به تنظیمات ، تقریباً 15 ساعت استفاده را فراهم می کند.
IRON AUDIO – ویژگی منحصر به فرد Garrett به شناسایی صحیح اشیا complex پیچیده آهن مانند درب بطری کمک می کند. فیلم تست جداسازی آهن Apex را مشاهده کنید.
5 TONE AUDIBLE TARGET ID – 5 تن مجزا شناسایی هدف شنیداری بیشتری را نسبت به ردیاب های گرت ارائه می دهند.
تبعیض – 20 پیکسل Notch Discrimination ، از جمله 8 پیکسل Iron.
LCD پشتیبان
VOLUME CONTROL – هم برای بلندگوهای داخلی و هم برای هدفون ها.
8 تنظیم حساسیت / عمق – جک 1/8 “برای هدفون های سیمی اختیاری
BUILT-IN Z-LYNK WIRELESS TECHNOLOGY – تا 6 برابر سریعتر از بلوتوث. بدون طناب شکار کنید!
Volume Volume – به کاربر اجازه می دهد تا حجم اهداف آهن را کاهش دهد ، در حالی که حجم اهداف غیر آهنی در حد نرمال باقی می ماند. شکارچیان با تجربه گنج اغلب شنیدن همه اهداف را دوست دارند ، اما گزینه کاهش حجم موارد نامطلوب را تحسین می کنند. با 8 تنظیم حجم آهن ، Apex انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر ردیاب ها در محدوده قیمت خود ارائه می دهد.
HYBRID AUDIO SYSTEM – صدای هدف Apex سادگی صدای باینری (موجود در ردیاب های ACE موجود) را با مزایای اضافی صدای متناسب متناسب برای اهداف ضعیف فراهم می کند.
راحتی سبک وزن – فقط 2.5 پوند متعادل است. چنگال برای پایداری بیشتر ساقه گرفتن کاملا ضد آب ؛ بند و دکمه قابل تنظیم.
کتابچه راهنمای دارندگان ACE APEX را بارگیری کنید
همراه با جستجو جدید و پوشش 6 6 x 11 ″ DD VIPER!

، Viper ترکیبی از دو محبوب ترین کویل DD Garrett است.
Viper به عنوان یک کویل با پهنای باند با امپدانس کم طراحی شده است تا از فناوری جدید فرکانس Apex Multi-Flex پشتیبانی کند.
در نتیجه فن آوری کویل Multi-Flex ، کویل Apex Viper با فلزیاب های قدیمی ACE سازگار نیست. کویل های قبلی ACE با فلزیاب Apex سازگار نیستند.