درباره ما

شرکت LD Detector:

شرکت LD Detector  نماینده فروش بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های فلزیاب جهان بدون واسط است. شرکت LD Detector  از سال 2009 فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش دستگاه های گنج یاب و فلز یاب بصورت رسمی آغاز کرد.     شرکت LD Detector  با افتخار اعلام می دارد که تمامی محصولات با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میشوند. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.

انواع دستگاه فلزیاب:

دستگاه فلزیاب یا همان گنج یاب مدل های مختلفی دارد که بالغ بر چهار نوع است. ما در اینجا سعی می‌کنیم به‌ صورت خلاصه شما را با آن‌ ها آشنا کنیم:

1- فلزیاب های نقطه زن  (VLF)  :این دستگاه‌ ها کوچک بوده بسیار سبک هستند.با این فلزیاب می توانند یک شی‌ء فلزی را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا کنند. قدرت تفکیک بالایی دارند و برای اشیای فلزی که به سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند.

2- فلزیاب‌ های نقطه زن  پالسی(PI)  : این نوع فلزیاب مناسب برای کاوش اشیاء نسبتآ بزرگ هستند و تا عمق پنج متر توانایی کاوش دارند

3- فلزیاب‌ های نقطه زن  تصویری (3D scanner) : این نوع فلزیاب ها مناسب برای کاوش اشیاء بزرگ در عمق های بالا هستند. همچنین دارای تفکیک بین فلزات با ارزش و بی ارزش هستند. و قابلیت دیگر این نوع فلزیاب ها نمایش فضای خالی از جمله : تونل , قبر , زیرگذر ها و ... می باشد .

4- ریاب (long reng): این نوع فلزیاب ها مناسب برای کاوش در مکان های بزرگ و ردیابی اشیاء از فاصله دور می باشد و استفاده از آن بهترین گزینه در کنار نقطه زن خواهد بود.

ویژگی های فلزیاب حرفه ای:

  1. فلزیاب باید بهترین ثبات را داشته باشد.
  2. فلزیاب با کیفیت باید نشانگر حساسیت داشته باشد.
  3. دستگاه فلزیاب یا طلایاب قابلیت تنظیم فرکانس را باید حتما داشته باشد.
  4. فلزیاب حرفه ای باید حتما تفکیک آهن و غیر آهن را داشته باشد.

نکات مهم

  • اگر قصد خرید فلزیاب را داشتید به کارشناسان ما مراجعه کنید تا با توجه به شرایط مکان کاوش شما, و عمق مد نظر شما بهترین دستگاه را به شما پیشنهاد دهند.

بازگشت به صفحه نخست